Skládka odpadu Praha
Přeskočit navigaci
Dispečink
Martin Holman
777 212 036
holman@domecek-odpady.cz
QR kód

Skládka odpadu - prodej písku

Alternativa k obrázku

Prodej písku

V areálu provozovny je možno zakoupit písek těchto frakcí (hrubosti) a objednat dopravu. Informujte se o možnostech slev při koupi písku a současném objednání odvozu odpadu nebo odvozu suti kontejnerem.

Cena bez DPH Cena s DPH
frakce K 0,4 kopaný tříděný / 1 tuna 240,00 Kč 290,40 Kč
frakce B 0,4 betonářský tříděný / 1 tuna 270,00 Kč 326,70 Kč

Zajistíme pro Vás odvoz odpadu komntejnery. Pokud si objednáte odvoz odpadu a současně budete mít zájem o prodej písku, máme pro Vás možnost slevy. Informujte se na ni.

Kudy se k nám jede?

Pokud již chcete zamířit k nám a nevíte kudy, přejděte na stránku s navigací a buď použijte QR kód a nebo odkaz MAPA (v chytrém telefonu).

Co Vám můžeme nabídnout dále?

Více o našich dalších službách naleznete na našich stránkách

Všichni známe Pohádky z mechu a kapradí. My tu máme pohádky z písku a kamení. Pokud tedy stavíte a potřebujete hodně písku do betonu, nebo chcete jen udělat spoustu báboviček, rychle k nám.

Co je písek

prodej písku

Písek je směs drobných kamínků různého původu. Jeho hustota je závislá na vlhkosti v něm obsažené a pohybuje se přibližně od 1500 kg/m3 do 1700 kg/m3. Podle velikosti zrn se dělí do frakcí. Hlavní přínos písku je ve stavebnictví, při výrobě skla a ve slévárenství. Písek se také používá jako hrací prostředek pro děti, uložený je ve větších nádobách ve kterých se dá volně pohybovat. Ty si z něj mohou stavět co chtějí díky jeho tvárné konzistenci při spojení s vodou.